Legion Skalmierzyce z kolejnym zwycięstwem w siatkarskiej II lidze. ZDJĘCIA

Andrzej Kurzyński
Legion Skalmierzyce - Volley Miasteczko Śląskie
Legion Skalmierzyce - Volley Miasteczko Śląskie Andrzej Kurzyński
Siatkarze Legionu Skalmierzyce odnieśli kolejne zwycięstwo w II lidze siatkarzy. Beniaminek pokonał we własnej hali Volley Miasteczko Śląskie 3:1 i zainkasował kolejne cenne punkty w rozgrywkach.

Mecz nie najlepiej rozpoczął się dla siatkarzy ze Skalmierzyc, którzy przegrali pierwszego seta do 22. W kolejnej partii zdeklasowali jednak rywali i zwyciężyli do 15. Dwa kolejne sety również potoczyły się pod dyktando Legionu, który tym samym zdobył komplet punktów.

Legion Skalmierzyce - Volley Miasteczko Śląskie 3:1 (22:25, 25:15, 25:20, 25:22)

Piłkarki ręczne MKS Kalisz AZS SWWS rozbiły kolejnego rywala...