(© www.straz.kepno.com.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ponad tysiąc razy wyjeżdżali strażacy z kępińskiej remizy do pożarów, wypadków i zagrożeń. Aktywność placówki podsumował Komendant Powiatowy PSP w Kępnie st. kpt. Wojciech Grabarek podczas wczorajszej Narady Rocznej.

Jak mówił Komendant kępińskiej Straży Pożarnej, w minionym roku podlegli mu strażacy wyjechali do 123 pożarów, 1007 zagrożeń miejscowych, z czego aż 203 było wypadkami drogowymi. W 2010 roku 16 razy strażacy niepokojeni byli fałszywymi alarmami. W trakcie spotkania Starosta Kępiński Włodzimierz Mazurkiewicz podpisał "Strategię rozwoju ratownictwa i ochrony pożarowej dla Powiatu Kępińskiego na lata 2011 - 2020". Ks. Damian Skoniecki - nowo powołany kapelan kępińskiej straży - poświęcił nowe narzędzia, które będą służyć strażakom w akcjach ratunkowych.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!